Курси іноземних мов

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Англійська мова
il_340x270.660920938_83rbБезумовно, сучасна англійська мова є домінуючою мовою, або в деяких випадках навіть необхідною міжнародною мовою комунікації, дипломатії, науки, бізнесу, розваг, радіо та телебачення.
Знання англійської мови стало одною з основних вимог в ряді областей та професій. 

   Як наслідок, понад мільярд людей володіють англійською, принаймні на базовому рівні.
   А на якому рівні володієте англійською Ви?
   У нашому центрі Ви зможете здобути початковий рівень англійської та постійно вдосконалюватись.
EnglishforLife
StudentAmbassadors   Інтенсивний курс англійської мовиEnglish for Life вміщує базову щоденну лексику, складність якої залежить від відповідного рівня( beginners - proficiency).

   Розвивайте свої найкращі якості захоплюючим курсом англійської мови для молоді та дорослих, в основу якого покладено систематичну роботу над граматикою та лексикою, ретельно спламованими завданнями з говоріння, письмовими та усними текстами. Вправи для ознайомлення з новою лексикою допоможуть Вам розширити та вдосконалити свій активний словниковий запас, а для початківців швидко та якісно оволодіти мовленнєвою практикою.
   До Вашої уваги подається різноманітна культорологічна інформація, яка є необхідною для успішної міжкультурної комунікації.

   Вас мотивуватимуть цікаві тексти, уривки з книжок, журнальних статтей, естрадні пісні. Курс містить DVD, відео матеріали, iнтерв'ю, фрагменти різноманітних ситуацій...
BusinessEnglish
shutterstock_1258700   Щоб бути успішним професіоналом, Вам потрібно орієнтуватись у багатьох ситуаціях, таких як зустрічі, переговори, соціальні зібрання, вміти представляти себе, своїх партнерів та свій бізнес. Для цього необхідні не просто знання англійської, але і знання спеціальної лексики, зворотів, термінів та правил.

   “To stay in the game in a highly competitive market, mastering English is getting increasingly important.”
Ми допоможемо Вам досягти цілі у своїй кар'єрі та поза її межами.

Курс англійської мови вміщує автентичні ситауції, що виникають у процесі ділового спілкування. Ви навчитесь вести ділові папери – листи, інвойси, резюме... 

На курсі використовуються аудіо записи, є ідельним як для людей, які вже працюють у сфері бізнесу і бажають вдосконалити бізнесанглійську, так і для студентів, які вивчають англійську мову професійного спрямування. У курсі подано детальний аналіз ключових бізнес концепцій, практичні вправи для активізацій словникового запасу, вправи з говоріння, що допомагають готуватися до презентацій та ділових зустрічей.
Польська мова
polska-1063191   Існують мови, територіальне поширення яких зовсім незначне, однак від цього вони не втрачають своєї оригінальності та значимості. Однією з таких мов є польська. Вона є рідною для 40 мільйонів людей в багатьох країнах світу.

   Географічне розташування Польщі щодо України, а також щільна співпраця цих країн позначається і на ринку праці України. У багатьох вакансія (особливо Західного регіону) обов'язковою умовою прийому на роботу є знання польської мови

   Легше вчити польську мову, насамперед, жителям сусідніх народів. Однак, і тут трапляються проблеми. Багато людей думає, що вже знає польську мову, чуючи окремі слова, а також керуючись тим, що наша рідна мова схожа до польської. Звичайно, це хибне твердження, і воно спростовується на практиці.

  Побачити все багатство та різноманітність польської мови можна лише докладно вивчаючи та закохуючись у неї.

Інтенсивний курс польської мови
happy-family2

   Курси польської мови рекомендуються для початківців і тих, хто вдосконалює знання польської мови; для школярів, студентів, аспірантів, викладачів, усіх бажаючих вивчити польську мову, а також бізнесменів і підприємців.

   Систематизований інтенсивний курс польської мови включає:

• Сучасну розмовну мову в повсякденному житті

• Наявність наочних малюнків і таблиць

• Аудіо-CD для постановки правильної вимови і сприйняття польської мови на слух


   Запрошуємо взяти участь у польських групах!

Французька мова
Francais

    У сучасному світі на сьогоднішній день недостатньо володіти однією іноземною мовою.

  Вивчати французьку мову, це - перш за все, задоволення вивчати гарну мову, багату і мелодійну, котру часто називають мовою любові.

   Французька мова також аналітична мова, що структурує думки й розвиває критичний розум, що дуже корисно при проведенні переговорів та дискусій. 

   Не потрібно забувати, що Франція - найвідвідуваніша країна у світі, з більш ніж 70 мільйонами відвідувачами на рік. Зі знаннями французької мови буде більш комфортно відвідати Париж і всі регіони Франції, а також зрозуміти культуру, менталітет і мистецтво жити по-французьки.

PROGRESSIVE
bournemouth01   Курс французької мови базується на дійовому підході до навчання, сприяє оволодінню французькою мовою, активній участі у вивченні розділ за розділом. 

   Різноманітні та добре структуровані уроки особливо мотивують, сповнюють упевненості у собі та розвивають самостійність у вивченні мови.

   Життєві ситуації розігруються у діалогах, інтерв'ю, що увиразнює францюзьку культуру та звичаї французів у різних життєвих ситуаціях. Уроки багаті на усі збалансовано опрацьовані види мовлинневої діяльності, численні продуктивні вправи дозволяють досягти систематизації та практичного застосування набутих знань.
POINT.COM
2students   Для молоді та дорослих, студентів та спеціалістів, які ВЖЕ МАЮТЬ ПЕВНІ ЗНАННЯ з французької мови. 

   Мета курсу французької мови - навчити Вас спілкуватися з франкомовною клієнтурою у повсякденних ситуаціях, притаманних готельно - ресторанному бізнесу, туризму, торгівлі, підприємництва....


   Відповідно до обраного курсу вивчається спеціальна лексика, призначена для усіх вище вказаних сфер.
Італійська мова
italy

   Італійська мова відноситься до романської групи мов, тобто утворилася з розмовної латині і має безперервну усну традицію. Вона як мова великої культури Відродження, значно вплинула на всі мови Західної Європи, особливо на французьку, англійську, німецьку та іспанську.

   Популярність італійської мови приходить і в Україну.

Інтенсивний курс італійської мови
success 2

   Наш курс італійської мови рекомендується для школярів, студентів, аспірантів, викладачів, усіх бажаючих вивчити італійську мову, а також бізнесменів і підприємців.

   Особливістю даного курсу є систематизація матеріалу, поданого у вигляді оригінальних таблиць та схем, що дозволяє легко засвоїти загальну граматичну структуру мови і самостійно логічно будувати фрази без механічного заучування.

Систематизований інтенсивний курс італійської мови - це

• Сучасна розмовна мова в повсякденному житті

• Докладне пояснення граматики, велика кількість вправ

• аудіо-CD для постановки правильної вимови і сприйняття італійської мови на слух

Наш курс італійської мови містить усні теми з перекладом, на основі яких Ви зможете скласти власні усні повідомлення; зразки розмовних тем, витяги з оригінальних текстів італійських авторів; розширений лексичний матеріал; комунікативні вправи, що допоможуть розвивати навички мовлення, значно збагатити лексичний запас.

Після пояснення викладачем на занятті граматичного матеріалу, Ви будете виконувати в аудиторії та позааудиторно серію лексико-граматичних та комунікативних вправ, перекладати окремі речення і тексти з італійської мови на українську і навпаки.

Мета курсу італійської мови - закласти основи розвитку лексичних та комунікативних навичок і навичок читання та розуміння текстів.

По закінченні курсу італійської мови Ви отримаєте навички правильної вимови, оволодієте основними типами інтонації та засвоїти основні правила орфографії.

Іспанська мова
Espanol   Відповідно до офіційної статистики, іспанська мова входить в п'ятірку найбільш вживаних мов у світі, після англійської, французької та російської (на 5 місті китайська). Іспанська - офіційна мова 22 країн світу, адже нею володіє не лише Іспанія, а й вся Латинська Америка, окрім Бразилії.
   Культура іспаномовних країн пронизана відвагою матадорів із запальної кориди, пристрастю фламенко і танго та духмяністю іспанської паельї. І дуже важливо вивчати іспанську мову, щоб змогти сповна насолодитися усім вищеперечисленим перебуваючи в Іспанії, Мексиці, Аргентині чи будь-якій іншій іспаномовній країні.
Español Contemporaneo
HappyFamily

   Інтенсивний курс іспанської мови - Español Contemporaneo - це лексика, що допоможе Вам порозумітись у повсякденних ситуаціях, підкріплена необхідною граматикою, що відповідає певному рівню знань.

   Цікаві уроки насичені різноманітними інтерактивними та аудіо-матеріалами, на яких Ви не лише пізнаватимете нові слова та вирази іспанською, а й вміло використовуватимете їх в мовленнєвих ситуаціях.

   Заняття спрямовані не лише на засвоєння сучасної лексики,а й на досконале вивчення усіх тонкощів граматики іспанської мови.

   Під час занять створюються різноманітні ситуації, коли Ви повинні ставити запитання і відповідати на них іспанською мовою. Адже саме такі ризиковані ситуації допомагають виявити бажання спілкуватись, засвоїти вивчений матеріал і подолати «мовний» бар’єр.

   Ми запропонуємо Вам вивчати іспанську читаючи цікаві діалоги, тексти, підкріплені аудіо-матеріалами…

   Ви зрозумієте за допомогою різноманітних вправ, спрямованих на розвиток тієї чи іншої навички, що граматика - це просто.

   Кожен урок курсу іспанської мови містить короткий екскурс в культуру, звичаї і традиції іспаномовних країн.


Вивчати іспанську весело і цікаво - переконайтесь самі :)

Німецька мова
german_flag_wallpaper_by_magnaen   Німецька мова, поряд з англійською, іспанською, італійською та фанцузькою, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою написана друга за величиною після англійської кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів. У другій половині ХІХ ст. на початку ХХ ст. німецька мова була чи не найпопулярнішою мовою вчених.
   За рахунок рівня розвитку Німеччини і Австрії німецька мова набирає популярності і в Україні. Велика кількість представництв великих компаній, іноземні інвестиції та співпраця країн породжують великий попит на фахівців із знанням німецької мови.
Themen Neu
success 1

   Даний курс німецької мови підходить для людей різного віку із різним рівнем знань німецької мови.

   Ціль курсу полягає у розвитку комунікативних навиків в повсякденних ситуаціях, засвоєнню літературних текстів та країнознавчих матеріалів. Themen Neu відповідає сучасним вимогам класифікації рівня знань.

   Концепція курсу німецької мови – це створення умов для засвоєння матеріалу повсякденної комунікації, розуміння мовлення на слух і чітко побудованої і структурованої граматичної бази. Граматичні вправи базуються на індуктивній основі, що полегшує розуміння та засвоєння матеріалу.
Moment mal!
success

   Курс німецької мови розрахований на дорослу аудиторію та молодь з базовим і середнім рівнем знань.

   Даний курс готує слухачів до здачі іспиту „Zertifikat Deutsch“ і отримання рівня „Grundbaustein Deutsch als Fremdsprache“, тобто міжнародного рівня А 1.

   Курс містить короткі та змістовні уроки, деталізовані навчальні цілі та завдання для закріплення навчального прогресу. В уроки інтегровані систематично розроблені фонетичні та граматичні вправи.

   Інтенсивне вправляння у вимові та систематична робота з лексикою вже з перших занять гарантують успіх. Величезна кількість тестів для аудіювання тренують безпосереднє розуміння мови. Курснімецької базується на дійовому підході до навчання та активній участі у вивченні іноземної мови.

Business Deutsch
Business

   Сьогодні і завтра Німеччина – наш економічний партнер. Володіння економічною, фінансовою, комерційною лексикою дозволить Вам вийти на широке коло німецьких, австрійських та швейцарських фірм, що значно покращить Ваші конкурентоспроможні позиції, відкриє нові ділові перспективи!

   Курс німецької мови розрахований на широкий загал вивчаючих німецьку мову.

 Ціль курсу полягає у засвоєння ділового спілкування в усній і письмовій формах в типових ситуаціях, таких як: знайомство, розмова по телефону, відрядження в одну із німецькомовних країн, замовлення квитків та готельного номеру, в банку, в ресторані, огляд фірми та знайомство з нею, обговорення та підписання договору, проведення ділових переговорів, комерційна кореспонденція(лист, факс, телефакс, пропозиція, замовлення, підтвердження замовлення, рахунок, рекламації, протоколи та ін.).

   Чітка та стереотипна будова занять сприяє активізації знань і умінь як окремої особистості так і колективу. Інтенсивний бізнес-курс німецької мови дозволяє слухачам за достатньо короткий час оволодіти основами ділового спілкування!

Чеська мова
chehija   Чеська мова належить до західнослов’янської групи, яка у свою чергу є одним із відгалужень індоєвропейської мовної сім’ї. Писемність чеського народу починалася старослов’янською мовою у другій половині ІХ століття і була пов’язана з просвітницькою діяльністю Кирила і Мефодія. Саме тому чеська мова має багато спільних рис з іншими слов’янськими мовами.

Курси чеської мови рекомендовані для школярів, студентів, викладачів і усіх бажаючих вивчити чеську мову, а також для бізнесменів і підприємців.

Слухачі курсу чеської мови можуть удосконалити навички ведення усної бесіди, що включає відпрацювання техніки постановки різних видів запитань та відповідей на них у межах окреслених програмою лексичних тем; також ознайомитися з етикою усного й письмового мовлення чеською мовою.

Систематизований інтенсивний курс чеської мови – це

  • - сучасна розмовна мова в повсякденному житті
  • - грамматика
  • - лексичний матеріал
  • - відео-, аудіоматеріали, що сприяють правильній вимові і сприйнятті чеської мови на слух.

Слухачі курсу набудуть навички:

  • - письма та фонетично правильного читання чеською мовою: оглядове та аналітичне читання, аудіювання з наступним відтворенням почутого;
  • - монологічного мовлення: опис ситуації за поданою схемою, складання короткого усного інформаційного повідомлення, переклад тексту та стислий виклад змісту тексту;
  • - діалогічного мовлення: аудіювання з наступним відтворенням, моделювання коротких діалогів-розпитувань на основі лексичного матеріалу;
Ми в мережі